AYA YORGİ KOYU

  Çeşme'nin en ilgi çeken yerlerinden biri olan Aya Yorgi koyu aynı zamanda muhteşem bir manzaraya sahip. Gündüzleri hem Yunan adalarını görebilirsiniz.Hemde denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.Otelimize uzaklığı aracınızla 5 dakika yürüyerek 15 dakikadır. 

 

 

                                          ILICA PLAJI

  İki kilometreye varan uzunluktaki geniş kumsalları ile Çeşme’ye gelen konukların en çok tercih  ettikleri  plajlara sahiptir.Çeşme’nin bu en popüler bölgesi deniz içinde kaynayan sıcak termal suları ile ayrı bir öneme sahiptir.Otelimize uzaklığı aracınızla 10 dakikadır.Aynı zamanda otelin karşı çaprazından da 5 dakika da bir dolmuş kalkmaktadır.Dolmuş ile 15 dakika da ulaşabilirsiniz.

 

                                   TEKKE PLAJI                                       

  Tekke plajı  Çeşme'nin içinde olan bu küçük koy, altın sarısı ince kumu ile hayranlık uyandırır.Turkuaz ve temiz denizi Çeşme'nin içinden de deniz keyfini çıkarabileceğiniz yerdir.Otelimize uzaklığı aracınızla 3 dakika yürüyerek 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

 

                                   ALAÇATI ÇARK PLAJI

   Dünyanın en önemli sörf merkezlerinden biri haline gelen Alaçatı  koyu sörf keyfini olağanüstü yaşanabildiği yer. Aynı zamanda turkuaz rengi denizinde serinlemenin keyfi anlatılamaz.Otelimize uzaklığı aracınızla 15 dakika da ulaşabilirsiniz.

 

 

                                      PIRLANTA PLAJI

  Çiftlikköy'de bulunan ve sörf keyfini de yaşayabileceğiniz turkuaz denizi ile Çeşme'nin en güzel koylarındandır.Sahilden metrelerce açılmanıza rağmen insan boyunu geçmeyen derinliği ile güvenli plajların başında gelmektedir.Otelimize aracınızla 10 dakika da ulaşabilirsiniz.

 

 

                                    KOCA KARI PLAJI

   Dalyan'da bulunan bu küçük plaj yeşillikler arasında cennetten küçük bir köşedir.Lacivert koyun ince kumlu plajı yaz keyfini en iyi yaşayabileceğiniz yerlerin başında gelmektedir.Otelimize uzaklığı aracınızla 5 dakikadır.